Kujundage Hauakivi Ise

Tänu veebilehel sisestatud programmile, saate Te ise teha tulevasele hauakivile eskiisi.

Hauakivi Konstruktor

Hauakivid ja Hauapiirded Eestis

Selle Kuu Pakkumine

Siin Leiate Selle Kuu Soodustused ja Pakkumised

Liigu Selle Kuu Pakkumistele

Eksklusiivne disain

Meie firma pakub täisteenust, sealhulgas valmistame hauakive kliendi eskiisi järgi

Religioossete Mälestusmärkide Liigid. 1 Osa

November 27, 2015
hauakivid

Euroopa

Klassikaline euroopa katolik hauakivi kujutab endast väikest kaart  ja muljetavaldavat, kõrgele alusele paigaldatud  graniidist hauakivi.  Selliseid mälestusmärke on kombeks täiendada graveeringuga, mis kujutavad   lendavaid tuvisid  või ingleid.  Tervitatud on  neljatipulise katoliku risti kujutis, samuti lakooniline epitaaf. Graveeringud ja joonised euroopa katolikul hauakivil on kaetud kuldse värviga. Tellija valib, kas see on kuldne värv või lehtkuld.

Europaa Hauakivi

Lisaks memoriaalkompleksile paigaldatakse sageli graniidist kaunistuselemente, näiteks: vaasid või  karikad lilledele, ikoonilambid küünaldele ning isegi väikesed temaatilised skulptuurid. Mälestusmärkide nurgad on sageli kaunistatud graniidist või lihtsalt plastmassist nurkadega.

Juudi

Juudalased ja  heebrealased (juudid), nagu enamik rahvaid,  järgivad hauakivi loomisel   oma traditsioone.  Nende hauakivid erinevad ainult natuke  euroopa katolikest mälestusmärkidest.

Iisraeli memoriaalne kompleks kujutab endast  vertikaalset  täisnurkset kaart, horisontaalset lamedat hauakivi ja alust.

Juudi Hauakivi

Tuleb märkida, et iisraeli graniidist plaatidele ja mälestusmärkidele on keelatud graveerida inimeste portreesid või erinevaid inimeste kujutisi. Samas on tervitatud loomade kujutised.

Juudi mälestusmärkidele on kombeks  graveerida kuusnurkse Davidi tähe, erinevaid iisraeli kultuuriga seotud sümboleid ja kirjeid.  Sageli võib kohata hauakivi, mis on kaunistatud  keeruliste rahvuslike ornamentide ja taimedega.

Iisraellased, nagu ka Euroopa katoolikud, kaunistavad hauaplatse lillevaaside ja ikoonilampidega. Kasutades nende valmistamisel graniiti, võimaldab see teha neid odavamalt.

Tagasi

skidka

ЗАКРЫТЬ