Kujundage Hauakivi Ise

Tänu veebilehel sisestatud programmile, saate Te ise teha tulevasele hauakivile eskiisi.

Hauakivi Konstruktor

Hauakivid ja Hauapiirded Eestis

Selle Kuu Pakkumine

Siin Leiate Selle Kuu Soodustused ja Pakkumised

Liigu Selle Kuu Pakkumistele

Eksklusiivne disain

Meie firma pakub täisteenust, sealhulgas valmistame hauakive kliendi eskiisi järgi

Kuidas Valida Hauakivi, Hauasammast?

May 1, 2015
Hauakivi

Täna võib igaüks jätta lähedasest “igavese mälestuse”.  Piisab pöördumisest heasse rituaalteenuste agentuuri, kes valmistab hauakivi / hauasamba  kvaliteetsest graniidist vastavalt Teie valikule. Agentuurid pakuvad erinevaid mudeleid erikujulisi hauakive / hauasambaid erinevast graniidist, tumedat või heledat värvi. Spetsialistidena soovime anda Teile mõningaid kasulikke nõuandeid enne hauakivi / hauasamba  ostmist.

Esimene nõuanne.

Esimesel etapil me soovitame pöörata tähelepanu graniidi päritolule. Pidage meeles, et kuigi graniit on igavene materjal, siis  ei tähenda see seda, et Indiast pärit graniit peab põhjamaades sama kaua vastu, kui lõunamaades.  Meie ilmastikutingimuste jaoks soovitame osta Skandinaaviamaade, sh Rootsi, Soome ja Karjala   maardlatest pärinevat graniiti. Üritage vältida Indiast või Hiinast pärinevaid hauakive / hauasambaid. Me ei ütle, et Hiinast või Indiast pärinev graniit on ebakvaliteetne, me lihtsalt soovime öelda, et ta ei sobi eriti hauakivideks / hauasammasteks  meie kliimas.

Teine nõuanne.

Pidage meeles, et kvaliteetsed tooted ei saa olla väga odavad. Hea hauakivi / hauasammas    maksab vähemalt 200 eurot. Samuti soovitame pöörata tähelepanu graveerimise meetodile. Kõige kvaliteetsem graveering – käsitsi, kuid võib piirduda ka liivapritsiga graveeringuga. See säilib vähemalt 30 aastat. Keskmiselt moodustab hauakivi / hauasamba  maksumus koos kõikide teenustega umbes 300 eurot. Pidage meeles: “ihnuskoi maksab topelt”.

Kolmas nõuanne.

Hauakivi / Hauasamba parimaks säilimiseks  soovitaksime me kasutada vahal põhinevaid kaitsevedelikke. Asi on selles, et graveeringute kohad on  vee ja mustuse imendumise kohtadeks, seepärast võib see koht ajapikku tumeneda, selle vältimiseks kasutatakse kaitsematerjale. Enamus ettevõtetest  pakub antud teenust.

Neljas nõuanne.

Igasugune tehing on hea siis, kui ta on  paberil kirjas. Nõudke alati lepingut või arvet. Selle dokumendi alusel võite nõuda garantiid tehtud tööle, samuti saate olla kindlad, et tehingu maksumus tellimuse täitmise  lõpuks ei suurene.

Meie ettevõte on valmis osutama kõikidele soovijatele tasuta konsultatsiooni. Meie meistrid aitavad ellu viia iga Teie soovi.

Rohkem infot meie ettevõtte kohta võite saada, helistades telefonidel: +372 605 7335  Tallinnas ja   +372 7766 000 Tartus.

Tagasi

skidka

ЗАКРЫТЬ