Kujundage Hauakivi Ise

Tänu veebilehel sisestatud programmile, saate Te ise teha tulevasele hauakivile eskiisi.

Hauakivi Konstruktor

Hauakivid ja Hauapiirded Eestis

Selle Kuu Pakkumine

Siin Leiate Selle Kuu Soodustused ja Pakkumised

Liigu Selle Kuu Pakkumistele

Eksklusiivne disain

Meie firma pakub täisteenust, sealhulgas valmistame hauakive kliendi eskiisi järgi

Hauakivi Hooldamine. Puhastame ja Kaitseme. 2 Osa

September 30, 2015
marmori puhastus

Marmorist Hauakivid

Marmor, erinevalt graniidist, ei oma nii tihedat struktuuri. Ta imendab rohkem mustust ja niiskust. Kui Te olete otsustanud paigaldada marmorist hauakivi, siis on parem valida musta värvi kivi. Sobib ka tume heledate triipudega. Sellist värvi marmor on tugevam ja vastupidavam.

Igal juhul, nagu ka graniidi puhul, õigeaegselt kantud kaitsekiht  säilitab kauemaks kivi  korraliku  välimuse.  Marmorist hauakivid tuleb kohe, pärast valmistamist, katta kaitsega. Ning seda tuleb vajadusel uuendada juba pärast kivi paigaldamist. Korrapäraselt neid toiminguid tehes hoiate valget marmorit kollaseks muutumise eest, kivi pealmised kihid aga jäävad kauaks siledateks, ilma kareduseta.

hauakivi puhastamine ja kaitsmine

Marmorist toodete kõige nõrgem koht – niiskus. Ebasoovitavad on isegi läheduses kasvavad puud.  Nad on võimelised koguma niiskust. Samuti ei ole vaja jätta marmorile põlevaid küünlaid, tilkuvast vahast võib tekkida mõra.

Marmori puhastamiseks kasutatakse samu meetodeid, nagu graniidi puhul. Erinevus on ainult vahendites enestes. Alustuseks on meile vaja neid samu pehmeid lappe ja vett. Ei tasu kasutada olmekeemiat.  Nagu ka graniidi puhul, värvi sattumisel kivile kasutage selle eemaldamiseks spetsiaalseid  vahendeid või kasutage lahustit. Seejärel tuleb pind täielikult kuivatada ning katta  kaitsevahendiga. Selleks et kaitsta värvilist  marmorit pleekumise eest, võib ta katta spetsiaalselt selleks loodud kaitsevahendiga.

Kokkuvõttes võib julgelt öelda, et kaasaegne kivihooldus võimaldab pikaks ajaks säilitada kivi tema esialgses seisundis.  Lihtsamaid toiminguid võib teostada iseseisvalt, kuid Te võite alati pöörduda  nõu ja abi saamiseks spetsialistide poole.

Tagasi

skidka

ЗАКРЫТЬ