Kujundage Hauakivi Ise

Tänu veebilehel sisestatud programmile, saate Te ise teha tulevasele hauakivile eskiisi.

Hauakivi Konstruktor

Hauakivid ja Hauapiirded Eestis

Selle Kuu Pakkumine

Siin Leiate Selle Kuu Soodustused ja Pakkumised

Liigu Selle Kuu Pakkumistele

Eksklusiivne disain

Meie firma pakub täisteenust, sealhulgas valmistame hauakive kliendi eskiisi järgi

21 Punkt – Miks Tasub Hauakivi või Hauapiirde Osta Just Nimelt ENS Kivisalongis?

April 1, 2015
Hauakivid

Tere päevast, lugupeetud  ENS Hauakivid külastajad.  Käesolevas artiklis me  kirjutame põhjalikult ja  võimalikult objektiivselt, miks tasub osta just nimelt meilt.

Viimasel ajal puutuvad väga paljud tarbijad  Eesti turul kokku ebakvaliteetsete  hauakivide ja teenustega. Me anname Teile mõned soovitused, kuidas ennast  ostu sooritamisel kaitsta ja vähendada petmise riski.

1. Kivi kvaliteet. Meie kauplustes on esindatud ainult Skandinaaviast pärit graniidid, me ei kauple  Hiinast või  Indiast pärit graniidiga.  Üksikasjalikumalt  võite Hiina või India graniidi puudustest lugeda teistest meie veebilehel olevatest artiklitest.  Ostes kivi meilt, võite olla kindlad, et hauakivi värv ja poleer säilivad vähemalt 50-70 aastat.

2. Kivi maksumus. Lisaks  jaemüügile,  tegeleme me samuti ka hulgimüügiga ning graniidist hauakivide  ja toodete  Tarnime tooteid paljudesse Euroopa riikidesse. Oma toodangu arvelt, ning tänu sellele, et me teeme  vahetut koostööd graniidikarjääride ja -maardlatega,  võime pakkuda Teile  kõige madalamat hinda hauakividele ja hauapiiretele. Me ei ole vahendajateks ega ülesostjateks.

3. Meie tootevalikus on esindatud praktiliselt kõik Skandinaaviast pärit graniidid, palju erinevaid värve: hall, must, punane, roosa, roheline, helesinine, bordoopunane.

4. Lisaks sellele, et me võime ise toota, teeme me koostööd juhtivate kivitöötlemistehastega Euroopas, mis võimaldab meil viia ellu praktiliselt kõiki ideid kivist, teha igasuguse raskusastmega projekte.

5. Me omame kividele kõiki vajalikke sertifikaate, mis kinnitavad kivi päritolu ja ohutust.

6. Täitmise tähtajad. Lihtsate tööde täitmise tähtajad algavad  mõnest tunnist. Samuti on võimalik teha hauakivi  48 tunni jooksul tellimuse hetkest.

7. Meie kivimeistrid omavad suurt kogemust antud  valdkonnas ning pidevalt osalevad  kvalifikatsiooni tõstmise kursustel ja meister-klassides. Meil töötavad ainult oma ala meistrid:  kivimeistrid, kunstnikud, puusepad,  ehitajad. Kõik omavad pikaajalist kogemust.

8. Tehingu ohutus. Tellimust tehes sõlmime me kliendiga lepingu, mis kaitseb klienti. (Paljud teevad tööd ilma lepinguta – see on risk saada ebakvaliteetse toodangu või teenuse osaliseks, mis veelgi hullem – jääda ilma rahast ja teenusest, mida samuti meie turul ette tuleb).

9. Järelmaksu võimalus. ENS Hauakivid võimaldab järelmaksu või osade kaupa maksmise võimalust.  ENS Hauakivid teeb koostööd  ee`ga.

10. Anname garantii igale oma tööle.

11. Paigaldamine üle Eesti ja kõikidel kalmistutel.

12. Meil võite maksta nii sularahas, ülekandega kui ka pangakaardiga.

13.Töö kvaliteet. Antud punkti peame kõige tähtsamaks. Iga töö teostamisel üritame  saavutada maksimaalset tulemust.

14. Täisteenuse valik. Restaureerimisest, puhastamisest ja haljastusest kuni eksklusiivsete kompleksideni.

15. Vaarikavärvi kvartsiit (Šohani porfüür). Me oleme ainuke ettevõte Eestis, kes pakub hauakive poolvääriskivist – vaarikavärvi kvartsiidist. Napoleoni Hauakamber Pariisis ja Lenini Mausoleum on tehtud just nimelt sellest kivist.

16. Soodustused pensionäridele. Me hindame meie pensionäre, paljud nendest ei saa endale lubada seda, mida tegelikult sooviksid. Me pakume täiendavaid soodustusi pensionäridele ning aitame lahendada probleeme mälestuse jäädvustamise rahastamisel erinevate organisatsioonide kaudu.

17. Võimalus teostada tellimus interneti või elektroonilise posti vahendusel. Me saadame digitaalselt allkirjastatud lepingu, tasumise võite Te teostada panga kaudu.

18. Uued, kaasaegsed teenused. Me osaleme pidevalt erinevatel temaatilistel näitustel ja laiendame teenuste valikut.  Te võite meie juurest leida kõige kaasaegsemaid teenuseid ja tehnoloogiaid.

19. Enne graveerimist teeme kindlasti memoriaalkompleksi eskiisi või projekti ning alles pärast  kinnituse saamist Teie poolt, asume tellimust täitma.

20. Soodustuste kampaaniad. Terve aasta jooksul viime läbi soodustuste kampaaniaid, ühitades neid erinevate sündmustega.

21. Üksikute või unustusse langenud kunsti-, kultuuri-, spordi-, poliitika-, vaimulikkonna tegelaste jaoks oleme alati valmis vaatlema mälestuse jäädvustamise võimalust meie kulul.

Tagasi

skidka

ЗАКРЫТЬ